KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16877069
nr 1687 7069
Sigvard Börtz (1904-1998), "Gammal halmdös". Signerad. Daterad -40, Olja på pannå, 27x39 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:15:35
100 kr
150 kr